nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
LEGO DUPLO 10839 Střelnice
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO DUPLO 10839 Střelnice
LEGO DUPLO 10839 Střelnice
Malé děti si zamilují střelbu z děla na tři různé cíle na Střelnici od LEGO® DUPLO®. Povzbuzujte je, ať se co nejlépe baví při snaze zasáhnout cíl a aby vyhrály cenu pro jednu ze dvou figurek DUPLO. Pomozte jim přinést si nápoj ze stánku s džusy a pak jej znovu přestavět a hrajte si znovu a znovu!
Věk: 2+
Materiál: plast
Počet dílů: 32
Rozměry balení: 28 × 10 × 26 cm
Země původu: EU
| Počet dílků | 32 |
| Vhodné | od 2 do 5 let |
| záruka | 2 roky |
| Délka balení | 28 cm |
| Výška balení | 26 cm |
| Šířka balení | 10 cm |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |