LEGO Creator 10261 Horská dráha

-9%
8 499 Kč
7 659 Kč
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Značka
Kód výrobce
LEG 10261
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Creator 10261 Horská dráha

Poskládejte si tuto fantastickou sadu, která obsahuje více než 4 120 dílků.

Dráha se skládá ze 7 různých druhů dílů a celkem ji tvoří 44 částí. Obsahuje také pokladnu s lístky, fontánu, vozík s cukrovou vatou, obchod, lavičku, foťák a nechybí ani jezírko s figurkou žáby.

Kup si lístek u poklady a nastup si do vozíku. Žádné podvádění při měření výšky – obsluha si tě pro jistotu přeměří ještě jednou!

Pomoz cestujícím nastoupit do vozíku a zkontroluj, že jsou správně připoutáni. Uvolni brzdu a jízda může začít.

Aktivuj zvedací zařízení a vyvez vozíky nahoru. Pošli na trať i druhou soupravu. Prodávej osvěžující nápoje nebo vytoč cukrovou vatu. Nezapomeň se usmát do foťáku!

Vylepši horskou dráhu s LEGO pohonnými funkcemi nebo prvky z řady LEGO BOOST – vytvoř motorizované zvedací zařízení nebo přidej pohybový senzor a realistické zvukové efekty!

TMezi speciálními dílky najdeš vstupenku, peníze, směrovky, manometr a ovládací panel.

Obsahuje 11 minifigurek: obsluha stánku s cukrovou vatou, 2 pracovníky obsluhy, 2 prarodiče s vnučkou a 5 cestujících. 8 minifigurek má oboustrannou hlavu pro vyjádření různých pocitů. Plně funkční horská dráha se zvedacím zařízením obsahuje klasický nápis z kostek, ovládací panel, 2 soupravy – z nichž každá se skládá ze 3 vozíků s kolečky s nízkým třením.

Obsahuje také spoustu zbrusu nových dílků, na které se můžeš těšit už v červnu 2018. Nechybí ani ukazatel minimální výšky a 2 cukrové vaty.

Skvělý doplněk k sadě 10257 Kolotoč od LEGO® Creator Expert.

Měří přes 53 cm na výšku, 88 cm na šířku a 41 cm do hloubky.

Věk: 16+
Počet dílků: 4120

záruka 2 roky
Věk od 16 let
Počet dílků 4124
Pro koho Kluky a holky

Dotaz k produktu