LEGO Classic 10403 Svět zábavy
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Classic 10403 Svět zábavy
LEGO Classic 10403 Svět zábavy
Poskládej si díky 295 kostiček co tě napadne, například zmrzlinový pohár, mořského koníka atd.
V sadě najdete celou řadu barevných kostek a dalších součástek, včetně jedinečné ploché destičky k 60. narozeninám značky LEGO.
Kostky LEGO rozvíjejí dětskou fantazii a vůbec nezáleží na tom, jak velká už je.
Obsahuje 2 minifigurky.
Věk: 5+
Materiál: plast
Počet dílků: 295
Rozměry balení: 5 x 26 x 19 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 26.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.31 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Počet dílků | 295 |