nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
LEGO Classic 10401 Duhová zábava
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Classic 10401 Duhová zábava
LEGO Classic 10401 Duhová zábava
Poskládej si z 85 kostiček letadlo, auto, jednorožce, nebo co tě napadne.
V sadě najdete celou řadu barevných kostek a dalších součástek, včetně jedinečné ploché destičky k 60. narozeninám značky LEGO.
Tato skládací hračka nabízí různé úrovně stavitelské obtížnosti a představuje ideální volbu pro začínající LEGO stavitele.
Věk: 5+
Materiál: plast
Počet dílků: 85
Rozměry balení: 6 x 12 x 9 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Počet dílků | 85 |