LEGO City Space Port 60227 Měsíční vesmírná stanice - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 60227_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO City Space Port 60227 Měsíční vesmírná stanice - Poškozený obal

Nastup do kabiny vesmírného vozidla a prozkoumej záhadný vesmír. Měsíční vesmírná stanice nabízí 3 odnímatelné, modulární části, které lze přizpůsobit a uspořádat podle libosti.

Zábavná LEGO® stavebnice pro děti je inspirovaná NASA. Součástí jsou 4 LEGO® City minifigurky: 2 astronauti a 2 členové posádky, a navíc figurka robota.

Sada nabízí 3 odnímatelné moduly s odklápěcí střechou: obývací modul s běžícím pásem, antigravitační postelí a televizní obrazovkou; laboratorní modul se světelnou kostkou a výzkumnými nástroji; kuchyňský modul s rostlinami a pecí na pizzu; a navíc hlavní přechodovou komoru. Moduly lze různými způsoby skládat kolem hlavní přechodové komory.

Doplňky zahrnují opravářské nářadí, pizzu, 2 geody s modrými krystaly, které jsou novinkou pro červen 2019, helmu s modrým hledím, skafandr se zlatým hledím a oddělovač kostek.

Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

Raketoplán měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 12 cm na šířku. Družice měří přes 3 cm na výšku, 5 cm na délku a 17 cm na šířku. Kuchyňský modul měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku. Laboratorní modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku. Obývací modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku. Hlavní přechodová komora měří přes 7 cm na výšku, 11 cm na délku a 17 cm na šířku.

Věk: 6+
Materiál: plast
Počet dílů: 412
Rozměry: 48 x 6 x 28 cm
Země původu: EU

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 6 let
Šířka balení 28.00 cm
Výška balení 6.00 cm
Délka balení 48.00 cm
Hmotnost balení 0.88 kg
Počet dílků 412
Pohlaví Kluk
záruka 2 roky
Věk Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu