LEGO City 60160 Mobilní laboratoř do džungle
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO City 60160 Mobilní laboratoř do džungle
LEGO City 60160 Mobilní laboratoř do džungle
Sbal si věci z Mobilní laboratoře do džungle a vyraz k ukrytému vodopádu! Pomoz mechanikovi, který opravuje vozidlo, zatímco vědec prozkoumává oblast. Dej pozor na krokodýla ve vodě a pak objev v chrámu něco úžasného. V džungli LEGO® City je každý den vzrušující!
Věk: 7+
Materiál: plast
Počet dílů: 426
Rozměry balení: 38 × 7 × 26 cm
Země původu: EU
| Počet dílků | 426 |
| Vhodné | od 7 let |
| záruka | 2 roky |
| Délka balení | 38 cm |
| Výška balení | 26 cm |
| Šířka balení | 6 cm |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Školák (6-11 let) |