doprava zdarma ČR

LEGO Chima 66491 Super pack 5v1

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 66491
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Chima 66491 Super pack 5v1

LEGO Chima 66491 Super pack 5v1

Velká sada obsahující 5 stavebnic LEGO s celkovým obsahem 999 dílků.

LEGO Chima 70126 Krokodýl - Šelma Legendy

Ostatní Šelmy Legendy upadly do zajetí v Krajních zemích. Spěchej je osvobodit společně s Craggerem, vyšplhejte se na hřbet magické Krokodýlí Šelmy Legendy a vybojujte si vítězství. Odrážejte nepřátele kmene za pomoci štítu a meče Royal Vengious neboli Královský Mstitel , nabitého energií CHI.

LEGO Chima 70128 Braptorův okřídlený útočník

Nad územím kmene Orlů krouží ve výšinách Braptor na svém obřím Wing Strikeru, útočném netopýřím superstroji. Pro pohon Wing Strikeru potřebuje získat energii CHI, tak ji pomoz Eris ukrýt a připravte se na bitvu, spolu s posádkou jejího Haloru. Braptor může každou chvíli vypálit z Wing Strikeru z palubního děla Sonorr a střemhlav se snést, aby se Eris chopil obrovskými netopýřími křídly - tak použij všechen svůj um a ochraň ji i energii CHI.

LEGO Chima 70129 Lavertusův dvojvrtulník

Lavertus má energii CHI a snaží se utéct před Scutterem ve svém superskvělém vrtulníku se dvěma rotory Twin Blade. Upevni na bok vrtulníku duální rychlopalné maCHIguny a Lavertus ať se usadí do sedadla pilota. Stiskni startér, ať se listy rotorů rozhvízdají, a pak jedním rázem odstartuj kolmo do nebe. Dávej si ale pozor - Scutter má své žahavé kladivo Sting Hammer a hoří touhou ukrást CHI.

LEGO Chima 70130 Sparratův pavoučí stopař

Pomoz Gorzanovi na jeho výpravě, ať unikne pavoučímu slídilskému Spider Stalkerovi, který patří Sparratusovi, a utečte i s energií CHI před nástrahami pavoučí sítě. V bitvě se Sparratusem vám pomůže Gorzanova banánová puška-krotitelka Banana Buster, nabitá energií CHI, a tak unikněte a vraťte se i drahocennou CHI.

LEGO Chima 70131 Rogonův skalák

Rogor a Rinona hlídkují na předsunutých pozicích: hledají šestinohého Sparacona, který jim ukradl energii CHI. Tak sklop skálopevnou záď vrhače Rock Flinger do průzkumného režimu a rychle se rozjeď krajinou Chimy. Až zpozorujete Sparacona, aktivuj katapult a vrhni balvan přímo tomu pavoukovi do cesty. Utkej se v pozemním souboji se Sparaconem, který má k dispozici svůj rychlopalný Spider Carapace - ty máš zase pětihlavňový Boulder Boomer a Hammer Horn - tak získej nazpět drahocennou CHI, patřící kmeni Nosorožců!

Věk: 8+
Materiál: plast
Počet dílků: 999
Počet figurek: 10
Rozměry balení: 57,5 x 8 x 37,5 cm
Země původu: Dánsko

Počet dílků 999
Délka (cm) 57.5 cm
Šířka (cm) 8 cm
Výška (cm) 37.5 cm
Vhodné od 8 do 14 let
Země původu EU
Pohlaví Kluk
záruka 2 roky

Dotaz k produktu