LEGO Agents 70169 Hlídka tajných agentů

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 70169
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Agents 70169 Hlídka tajných agentů

LEGO Agents 70169 Hlídka tajných agentů

Vydej za dobrodružstvím s akčními sety LEGO Agents. Nasedni do auta 4x4 s obřími koly a jeď zachránit profesora Brainsteina, kterou ohrožuje zlá Toxikita.

Elitní agent Jack Fury a ultra agent Trey Swift se hlásí do služby! Zlá Toxikita je zpět, aby dokonala pomstu. Je vybavena super toxickým robotem a snaží se z profesora Brainsteina vymámit utajená data, která zlý pán AntiMatter potřebuje k provedení svých temných plánů. Naskoč do auta agenta 4×4, vybaveného obrovskými koly a tlumiči, a jeď zachránit profesora. Střílej ze zbraní s náboji, otáčej věží a vystřel chytací hák. Zajmi Toxikitina robota a sjeď po laně dolů, abys ji chytil. Dej si pozor na toxický kanón a osvoboď profesora Brainsteina ze záchytných spárů. Jdi do akce s P.U.P., agentovým úžasným robotickým psem a zaútoč se zbraní Jacka Furyho. Poraž Toxikitu a vsaď ji do vězení, než ti unikne! Potom si zahraj další skvělé digitální hry na svém tabletu – použij Ultra aplikaci se čtyřmi aplikacemi AppBricks!

Součástí jsou 4 minifigurky s různými zbraněmi a doplňky: Elitní agent Jack Fury, ultra agent Trey Swift, Toxikita a profesor Brainstein.

Věk: 9+
Materiál: plast
Počet dílků: 475
Rozměry balení: 26 × 7 × 38 cm
Země původu: Dánsko

Počet dílků 475
Věk od 9 do 14 let
Země původu EU
záruka 2 roky

Dotaz k produktu