nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lamps Stavebnice šroubovací s vrtačkou 282 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Lamps Stavebnice šroubovací s vrtačkou 282 dílků
Praktická šroubovací stavebnice s vrtačkou pro malé stavitele. Děti mohou stavět cokoliv dle své fantazie a kreativity.
Balení obsahuje celkem 282 dílů, vrtačku a šroubovák. Součástí balení je také návod.
Věk 3+
Materiál: plast
Baterie: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí balení).
Rozměry balení: 49 x 33 x 6 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 33.00 cm |
| Délka balení | 49.00 cm |
| Váha balení | 0.99 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |