Lamaze Zrcadlová kostka

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LMZ 27202
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Lamaze Zrcadlová kostka

Naše hebká, pestrobarevná chrastící a šustící kostka je vyrobena z několika druhů materiálů příjemných na dotek a vhodných ke kousání, které pomáhají stimulovat zrakové, sluchové i hmatové orgány.
Má čtyři snadno uchopitelná ouška pro hru s použitím jedné nebo obou rukou.
Hebké žluté a oranžové nebo fialové a červené šustící ouško budou neustále přitahovat pozornost dítěte. Při zatřesení kostkou zazní uklidňující zvuky zvonkohry ukryté uvnitř.
Při zkoumání kostky dítě objeví chlopeň pod níž je ukryto zrcátko pro hru na jukanou či cinkající kroužky na rozvoj jemné motoriky.
Kostka je provoněna příjemnou vůní zeleného jablka pro stimulaci čichu dítěte.
Díky novému Lamaze klipu hračku připevníte na dětskou postýlku, či stříšku kočárku stejně snadno jako např. na nákupní vozík nebo k přenosné autosedačce
Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.
U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC.
Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.
Délka (cm) 11 cm
Šířka (cm) 11 cm
záruka 2 roky

Dotaz k produktu