Lamaze Štěkající štěně

-23%
519 Kč
399 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 82 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Značka
Kód výrobce
LMZ 27023
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Lamaze Štěkající štěně

Lamaze Štěkající štěně

Přátelské štěňátko je vyrobeno z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Pestré barvy a černobílé kontrastní vzory pak napomáhají rozvíjení zraku. Po zmáčknutí čumáku začne štěně štěkat a funět.

Vaše dítě si také oblíbí celou řadu šustivých a cinkavých zvuků - uši šustí, bříško i jedna noha cinkají, jiné mají v sobě ukryty různé tvary pro stimulaci hmatu. Když se s pejskem zatřese, začne cinkat.

Charakteristický tvar očí využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace. Díky novému Lamaze klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce.

  • Hračka je vyrobena z kvalitního veluru.
  • Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností.
  • Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní

Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Věk: 0+
Rozměry: 26 cm

Výška (cm) 26 cm
Vhodné od narození do 2 let
záruka 2 roky
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců)
Skladem - U Vás již 9.2.
499 Kč -20%
399 Kč

Dotaz k produktu