Lamaze Kolotoč nad postýlku Safari
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Lamaze Kolotoč nad postýlku Safari
Lamaze Kolotoč nad postýlku Safari
Veselý, barevný kolotoč nad postýlku pro děti od narození.
Kolotoč lze pevně upevnit nad postýlku a pak již jen stačí natáhnout hrací strojek a ozve se uklidňující melodie. Safari zvířátka se pomalu roztočí. Safari kamarády lze z kolotoče sundat a dítě si s nimi může hrát samostatně.
Hrací strojek se natahuje ručně, baterie nejsou potřeba.
Věk: 0+
Materiál: plast, textil
Váha: 599 g
Počet hraček: 3ks
Rozměry: 30 x 30 x 40 cm
Rozměry balení: 37 x 31 x 9 cm
| Délka (cm) | 37 cm |
| Šířka (cm) | 9 cm |
| Výška (cm) | 31 cm |
| Hmotnost (kg) | 0.6 kg |
| Vhodné | od narození do 2 let |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| záruka | 2 roky |
| Baterie | Nejsou potřeba |