Lamaze Hudební Housenka

-32%
679 Kč
459 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 200 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Kód výrobce
LMZ 27107A
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Lamaze Hudební Housenka

Lamaze Hudební housenka

Pestrobarevná housenka vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou Vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu. Když ji během prvních měsíců života dítěte připevníte k postýlce, bude Vaše dítě pozorovat její zářivé barvy a usmívat se na její obličej.

  • metr na spodní straně housenky umožňuje měřit délku dítěte do 60cm

  • později, až začne dítě poznávat svět pomocí ručiček, objeví pískátka, hmatky, rolničky i šustítka ukrytá v jednotlivých článcích housenky

  • pestrobarevné vzory napomáhají rozvíjení zraku

  • charakteristický tvar očí housenky využívající efektu "focal point" upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace

  • po zmáčknutí hlavy housenky se přehraje příjemná melodie

Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Věk: 0+
Rozměry: 63cm
Baterie: 2 x LR41 (součástí balení)

 

Délka (cm) 63 cm
Vhodné od narození do 2 let
záruka 2 roky
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky)
Baterie Jsou součástí balení
počet baterií 2 ks
Typ baterií LR41/AG3

Dotaz k produktu