nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
L.O.L. Surprise! OMG Velká ségra Ace
L.O.L. Surprise! OMG Velká ségra Ace
Úžasné OMG Velké ségry s dlouhými vlásky a osobitým stylem. Každá panenka má odvážný outfit.
Jedna je opakem druhé, a přesto jsou nejlepšími kamarádkami.
Pořiďte si do sbírky obě nové panenky Ace a Pearl.
Obsahuje:
- 1 panenka OMG Velká ségra s pohyblivými klouby a česatelnými vlásky outfit, boty, doplňky, které fungují
- 1 kartáč na vlasy
- 1 stojánek
Věk: 4+
Výška panenky: 25 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 25.73 cm |
| Výška balení | 30.63 cm |
| Délka balení | 7.32 cm |
| Váha balení | 0.52 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Výška panenky | 25 cm |