nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
L.O.L. Surprise! OMG Dům 2
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
L.O.L. Surprise! OMG Dům 2
L.O.L. Surprise! OMG Dům je zase plný překvapení! Můžeš zde zažít 4 úžasné příběhy, spoustu dobrodružství, zajet si na drive-in pro občerstvení, něco si uvařit, projet se na tobogánu nebo jen výtahem.
Obsahuje:
- 10 pokojů
- bazén, spirálovitá skluzavka
- funkční výtah
- tobogán
- stojan na mobilní telefon přestavíš na kino
- různý variabilní nábytek
- střešní terasa s ohništěm
- ložnice, koupelna, garáž
- plně vybavená kuchyň s myčkou
- obývací pokoj
- některé plochy jsou rotační, otočné o 360 stupňů
Panenky nejsou součástí balení.
Věk: 4+
Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 101.60 cm |
| Výška balení | 63.50 cm |
| Délka balení | 20.32 cm |
| Váha balení | 24.97 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |