nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
L.O.L. Surprise Bubble Suprise Pets zvířátko
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
L.O.L. Surprise Bubble Suprise Pets zvířátko
Sběratelské zvířátko L.O.L. Surprise na tebe čeká ve speciální kouli. Jaké se v ní skrývá, to je překvapení. Tentokrát je v bublající pěně. Kápněte do koule trošku vody a zvířátko vybublá.
Noví pejsci mají rádi vodu a mnoho pěny. Užijte si společnou zábavu s překvapením.
Uvnitř koule je několik překvapení:
- Zvířátko jako překvapení.
- Pár bot.
- Doplněk.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměr balení: 9 cm
| Váha balení | 0.188 kg |
| Šířka balení | 9 cm |
| Délka balení | 9 cm |
| Výška balení | 9 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |