nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Kreativní sada Megacraft 250 ks barevné
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Kreativní sada Megacraft 250 ks barevné
Krásná kreativní sada Megacraft pro šikovné ručičky. Rozvíjí manuální zručnost a dětskou fantazii.
Věk: 3+
Materiál: plast
Počet: 250 ks
Rozměry balení: 2 x 14 x 34 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 2.00 cm |
| Délka balení | 34.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |