nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Kostým Tlapková patrola Ryder 3-4 roky bez masky na oči
Kostým Tlapková patrola Ryder 3-4 roky bez masky na oči
Úžasný kostým jednoho z hrdinů Tlapkové patroly Ryder pro kluky ve věku 3 – 4 roky.
Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu.
Balení obsahuje: masku na gumu s motiem helmy, overal
Neobsahuje: boty
Věk: 3+
Velikost: XS (92 - 104 cm)
Materiál: 100% Polyester
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 4 let |
| Šířka balení | 31.00 cm |
| Výška balení | 46.00 cm |
| Délka balení | 1.50 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |