nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Koloběžka Tidit 12\"/12\" Black/Yellow
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Koloběžka Tidit 12\"/12\" Black/Yellow
Koloběžka Tidit 12"/12" Black/Yellow
Koloběžka pro každého kdo má chuť si zajezdit, rodiče nevyjímaje!
Věk: 6+
Výška dítěte: od 120 cm
Nosnost: 100 kg
Hmotnost: 7,9 kg
Rám: Hi-Ten ocel
Pneumatiky: 12" nafukovací
Ráfky: Alu
Stupátko: 32 cm
Brzdy: 2 x "V" ALU
Šířka řidítek: 55 cm
Výška řidítek min./max.: 74/85 cm
Délka: 118 cm
Barva: Black/Yellow
| Délka (cm) | 118 cm |
| Hmotnost (kg) | 7,4 kg |
| Průměr kola | 12 palců |
| Šířka řidítek (cm) | 54 cm |
| Výška řidítek (cm) | 74,5/85,5 cm cm |
| Barva | Červená |
| Vhodné | od 5 let |
| záruka | 2 roky |