Koloběžka E100 Electric Scooter - Red RAZOR

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
RZR 13181160
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Koloběžka E100 Electric Scooter - Red RAZOR

Koloběžka E100 Electric Scooter - Red RAZOR

Razor, to je životní styl miliónů dětí, teenagerů a dokonce i některých dospělých. Razor, to je sport a radost z pohybu. Razor, to je promyšlený koncept, který naslouchá nejen současným potřebám malých i velkých, ale i potřebám trhu. Razor je americká značka představující ucelenou řadu především mini-scooterů a motorových koloběžek, které se vyznačují kvalitními materiály, detaily, skvělým designem a zárukou bezpečnosti. Úspěch Razoru je postaven na neustálé snaze inovovat a posouvat dál celou technologii a uspokojit tak své náročné zákazníky. Neustále překvapuje novými outdoorovými i lifestylovými produkty.

Razor se také může pochlubit velkým množstvím ocenění, například od Toy Industry Accociation´s, ocenění TIME magazine, Newsweek a spoustou dalších.

Jedinečná elektrická koloběžka Razor E 100 je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů těmi nejmodernějšími technologiemi. Široká nášlapná plocha s protiskluzovou úpravou zajišťuje stabilní a pohodlnou jízdu. Z důvodu bezpečnosti se koloběžka nerozjíždí automaticky, ale až po několika odrazech nohou, jako při jízdě na klasické koloběžce. Je vybavena otočnou rukojetí k ovládání rychlosti jízdy, motor s řetězovým pohonem zajišťuje extrémně tichý chod a je šetrná k životnímu prostředí.

Balení obsahuje rozloženou koloběžku, dobíječku a návod

Věk: 8+
Max. rychlost: 16km/hod
Dojezd: cca 40 min
Materiál: Ocel
Baterie: 24V (2x12V)
Ovládání rychlosti: Otočná rukojeť, ruční čelisťová brzda předního kola
Nosnost: do 54kg
E100 Electric Scooter - Red
Rozměry balení: 42 x 87,5 x 20cm

Vhodné od 8 do 99 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu