nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Kočárek plastový hluboký malý pro mini panenky
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Kočárek plastový hluboký malý pro mini panenky
Barevný plastový kočárek pro mini panenky. I ty nejmenší miminka můžete povozit v krásném kočárku. Vhodný doplněk pro malinké panenky do 16 cm.
Barevné kombinace střecha-korbička.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměr kočárku: 20 x 21 x 10 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 6 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 24.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |