Klubíčko II CD-ROM

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
SIL SC670
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Klubíčko II CD-ROM

Volně navazující díl z úspěšné série Klubíčko, která je určena pro všechny děti, které mají rády pohádky, písničky, rády si kreslí a rády hrají.
Titul obsahuje 9 ryze českých pohádek, 9 lidových písniček, cca 100 omalovánek, puzzlů a 9 pexes.
Věk dítěte není vůbec rozhodující, neboť vše se ovládá pomocí všeříkajících animovaných ikon. Program automaticky detekuje barevnou hloubku vašeho počítače a sám vybere tu nejlepší kvalitu - až 16 mil. barev. Veškerá navigace v tomto titulu je bohatě ozvučena veselými zvuky.
Všechny pohádky jsou namluveny českými herci. Namátkou zmiňme pohádku O veliké řepě, Šípkkové Růžence, Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, dále Čert a Káča, Obušku z pytle ven, O sedmi kůzlátkách, atd.
Písničky jsou nazpívány dětmi, proto budou velmi blízké i vašim dětem. Během zpěvu děti vidí, co za slovíčko se právě zpívá, tzv. karaoke.
Omalovánky si vaše děti určitě oblíbí; k dispozici mají množství kreslicích metod, barev, štětců. K dispozici je několik velikostí štětce a dostatečné množství barev. Aby děti o své kresbičky nepřišly, mohou je vytisknout na tiskárně či uložit na disk.
Pexesa přinesou dětem zábavu na dlouhou dobu. Budou sestavovat dvojice ptáků, savců, pohadkových bytostí, atd. Zajímavostí je i zvukové pexeso.
Puzzle zapojí do činnosti všechny mozkové závity vašich dětí při skládání rozstříhaných obrázků. Je možné zvolit tři různé druhy obtížnosti od několika desítek až po několik stovek puzzlíků.

Doporučená konfigurace: procesosr Pentinum 166 MHz, 32 MB RAM, grafická karta schopná zobrazit 800 x 600 v pravých barvách, 16-ti bitová zvuková karta s Wavetable syntézou kompatibilní s Windows, 12-rychlostní CD - ROM mechanika, Windows98/ME/2000/XP CZ

Věk od 4 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu