Kinsmart Autobus VW Classical kov 13 cm na zpětné natažení
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Kinsmart Autobus VW Classical kov 13 cm na zpětné natažení
Stačí zpětně natáhnout a typický německý autobus VW Classical se vyřítí dopředu. Jestli mu nachystáš nějakou dráhu se zastávkami, tunely atd. je čistě na tobě.
Dostupné je ve 4 barevných variantách.
Věk: 3+
Materiál: kov
Délka: 13 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 12.50 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |