Kiditec Stavebnice L-line Multiset nákladní auta 121ks

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
KDC 35-1115
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Kiditec Stavebnice L-line Multiset nákladní auta 121ks

Stavebnice Kiditec L-line Multiset nákladní auta 121 ks

Stavebnice Kiditec se 121 díly, z toho je 6 kol. Staňte se automobilovým konstruktérem – postavte si například auto s řiditelnou nápravou!

Stavebnice Kiditec Multiset nákladní auta nabízí široké konstrukční možnosti a spousty zábavy se sedmi modely v trendových barvách. Stavebnice rozvíjí technickou kreativitu dětí a umožňuje postavit modely automobilů – včetně nákladního auta s řiditelnou nápravou a sklápěním! K oživení modelů slouží veselé očí.

Řada Kiditec L-line umožňuje vytvářet pomocí velkých prvků robustní modely. Všechny prvky lze vzájemně spojovat mnoha způsoby podle zručnosti dítěte. Myslíte, že je nemožné spojit dva dílky jejich spodními stranami? Pro stavebnice kiditec to není problém – stačí velká matka a můžete stavět. Nic vás neomezuje! Pevné šroubové spoje umožňují konstrukci takových modelů, jako jsou fantastická auta, obrovské jeřáby, odrážedla... Zábava dětí je zaručena.

Zevnitř ven, konečně opravdový 3D zážitek - Stavebnice kiditec neumožňují tvořit jen obvyklým způsobem – zdola nahoru, ale je možné stavět modely, které mají být postaveny zevnitř ven. Tento přístup podporuje prostorovou 3D orientaci a pro děti je to nová výzva, které je baví a rozvíjí.
Moderní průvodci - Mnohé modely jsou dodávány s originálními názornými průvodci. Jednodušší modely jsou doplněny o obrázkové průvodce, náročnější modely o podrobnější grafické stavební instrukce. Průvodci kiditec nabízejí zábavu pro začínající inženýry všech věkových kategorií, ale také podporují koncentraci a prostorovou představivost. V průvodci jsou aktivní prvky znázorněny barevně a již postavená část jen v obrysech. Tento systém je velmi názorný a umožňuje sestavit i složitější modely začínajícím stavitelům.

Hra a objevování se stavebnicemi Kiditec podporuje:

  • vnímání barev
  • vyjadřování se hrou
  • koordinaci oko-ruka
  • představivost a tvořivost
  • obratnost a koncentraci
  • jemnou a hrubou manuální zručnost
  • prostorovou orientaci a 3D představivost
  • interpersonální dovednosti prostřednictvím hraní rolí

Unikátní tvary jednotlivých dílů stavebnic kiditec umožňují nekonečné konstrukční možnosti a bohatství nápadů pro nové modely.

Věk: 5+
Počet dílů: 121 (včetně 6 kol)
Materiál: plast
Rozměry obalu: 37 x 37 x 13,6 cm
Země původu: Švýcarsko

Počet dílků 121
Věk od 5 do 10 let
Země původu EU
záruka 2 roky
Pro koho Kluky

Dotaz k produktu