Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Kiditec Stavebnice L-line Multiset 150ks

Dostupnost
Dočasně nedostupný
3 999 Kč
Značka
Kód výrobce
KDC 35-1114

Stavebnice Kiditec L-line Multiset 150 ks

Stavebnice Kiditec se 150 díly, z toho jsou 4 kola a 2 oči. Postavte si velký, 80 cm vysoký, multifunkční jeřáb. Součástí jsou stavební návody na jednoduché a složitější modely aut a jeřábů.

Stavebnice Kiditec Multiset byla vyvinuta k maximálnímu zajištění didaktických požadavků kladených na děti od tří let. Stavebnice rozvíjí technickou kreativitu dětí a umožňuje postavit modely fantastických automobilů a až 80 cm velkých jeřábů. K oživení modelů slouží dvojice veselých očí.

Řada Kiditec L-line umožňuje vytvářet pomocí velkých prvků robustní modely. Všechny prvky lze vzájemně spojovat mnoha způsoby podle zručnosti dítěte. Myslíte, že je nemožné spojit dva dílky jejich spodními stranami? Pro stavebnice kiditec to není problém – stačí velká matka a můžete stavět. Nic vás neomezuje! Pevné šroubové spoje umožňují konstrukci takových modelů, jako jsou fantastická auta, obrovské jeřáby, odrážedla... Zábava dětí je zaručena.

Zevnitř ven, konečně opravdový 3D zážitek - Stavebnice kiditec neumožňují tvořit jen obvyklým způsobem – zdola nahoru, ale je možné stavět modely, které mají být postaveny zevnitř ven. Tento přístup podporuje prostorovou 3D orientaci a pro děti je to nová výzva, které je baví a rozvíjí.
Moderní průvodci - Mnohé modely jsou dodávány s originálními názornými průvodci. Jednodušší modely jsou doplněny o obrázkové průvodce, náročnější modely o podrobnější grafické stavební instrukce. Průvodci kiditec nabízejí zábavu pro začínající inženýry všech věkových kategorií, ale také podporují koncentraci a prostorovou představivost. V průvodci jsou aktivní prvky znázorněny barevně a již postavená část jen v obrysech. Tento systém je velmi názorný a umožňuje sestavit i složitější modely začínajícím stavitelům.

Hra a objevování se stavebnicemi Kiditec podporuje:

  • vnímání barev
  • vyjadřování se hrou
  • koordinaci oko-ruka
  • představivost a tvořivost
  • obratnost a koncentraci
  • jemnou a hrubou manuální zručnost
  • prostorovou orientaci a 3D představivost
  • interpersonální dovednosti prostřednictvím hraní rolí

Unikátní tvary jednotlivých dílů stavebnic kiditec umožňují nekonečné konstrukční možnosti a bohatství nápadů pro nové modely.

Věk: 3+
Počet dílů: 150 (včetně 4 kol)
Materiál: plast
Rozměry obalu: 58,5 x 39 x 9 cm
Země původu: Švýcarsko

Počet dílů 150
Věk od 3 do 8 let
Země původu EU
Pro koho Kluky a holky

Soubory

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku