nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Keeleco Štěně Love na vodítku 14 cm béžové
Keeleco Štěně Love na vodítku 14 cm béžové
Objevte kouzlo malých štěňátek s kolekcí Keeleco Štěně Love na vodítku, která přináší šest různých druhů roztomilých pejsků o velikosti 14 cm. Tyto detailně zpracované figurky jsou ideálním doplňkem pro malé milovníky zvířat a nabízejí spoustu příležitostí pro kreativní hry i sbírání. Každé štěně je připraveno na společné dobrodružství, které podpoří fantazii a jemnou motoriku dětí. Vychutnejte si radost z hraní s kvalitními hračkami, které jsou vhodné již od tří let a díky kompaktním rozměrům snadno zapadnou do dětského pokojíčku i na cesty.
Věk: 3+
Velikost: 14 cm
Šířka balení (cm): 18
Výška balení (cm): 23
Délka balení (cm): 17
Hmotnost balení (kg): 0.15833
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |