nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Keeleco Sběratelská divoká zvířata 12 cm tygr
Keeleco Sběratelská divoká zvířata 12 cm tygr
Ponořte se do světa divoké přírody s kolekcí sběratelských plyšových zvířat Keeleco, která vynikají nejen svou kvalitou, ale i detailním provedením. Každý kus o velikosti 12 cm představuje jednoho ze šesti druhů divokých zvířat a je vyroben z materiálů splňujících vysoké standardy bezpečnosti i trvanlivosti. Tyto hračky jsou skvělým doplňkem do dětských pokojů nebo jako sběratelský kousek pro malé milovníky přírody. Díky své praktičnosti a vzhledu uspokojí očekávání rodičů i radost dětí, které si s nimi mohou hrát nebo je vystavit jako dekoraci. Užijte si hodiny zábavy a poznávání světa kolem nás s touto originální sadou od značky KEEL.
Věk: 3+
Rozměry balení: 10 x 12 x 10 cm
Hmotnost balení: 0.073 kg
Velikost zvířat: 12 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 12.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.07 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |