nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Keel Toys Tuleň 30 cm
Keel Toys Tuleň 30 cm
Ponořte se do světa zvířat s krásným plyšovým tuleněm od Keeleco, který měří 30 cm a je ideálním společníkem pro všechny malé objevitele. Jeho měkký povrch láká k mazlení a zároveň rozvíjí dětskou fantazii při hrách na mořská dobrodružství. Tento tuleň je perfektním dárkem pro děti od 3 let, kteří milují přírodu a chtějí mít svého vlastního kamaráda na cesty i domů. Díky svým kompaktním rozměrům se snadno přenáší a stane se nepostradatelnou součástí dětského pokojíčku nebo výletů.
Věk: 3+
Rozměry balení: 31 x 15 x 30 cm
Hmotnost balení: 0,219 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 31.00 cm |
| Váha balení | 0.22 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |