nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
KEEL TOYS SF3041 Sladce vonící Motsu 25 cm jednorožec - koník
KEEL TOYS SF3041 Sladce vonící Motsu 25 cm jednorožec - koník
Objevte svět zábavy s plyšovými hračkami KEEL TOYS, které zaujmou nejen svým vzhledem, ale i kvalitou a materiálem. Tyto sladce vonící plyšové postavičky o velikosti 25 cm jsou ideální pro děti od 3 let a nabízejí čtyři různé druhy, které potěší každého malého sběratele. Vyrobeny z kvalitních materiálů, splňují náročné požadavky rodičů i dětí. Hračky jsou bezpečné, příjemné na dotek a skvěle doplní dětský pokojík. Nevyžadují žádné baterie, takže jsou ihned připraveny k hraní.
Věk: 3+ let
Velikost: 25 cm
Počet druhů: 4
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.25 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |