nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
KEEL TOYS Medvěd Harry hnědý 75 cm
KEEL TOYS Medvěd Harry hnědý 75 cm
Objevte kouzlo plyšového medvěda Harryho, který díky svému příjemnému hnědému zbarvení a kvalitnímu materiálu přinese do dětského pokoje teplo a radost. Tento 75 cm vysoký medvěd od značky KEEL je nejen krásným společníkem pro hraní i objímání, ale také splňuje náročné požadavky rodičů na bezpečnost a funkčnost. Jeho měkká textura zve k mazlení a poskytuje pocit útulnosti každému dítěti od tří let. Harry je ideální parťák na dobrodružství i klidné chvíle odpočinku, který se stane nenahraditelným kamarádem v každé rodině.
Věk: 3+
Výška balení (cm): 75
Šířka balení (cm): 40
Délka balení (cm): 58
Hmotnost balení (kg): 0.9
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 40.00 cm |
| Výška balení | 75.00 cm |
| Délka balení | 58.00 cm |
| Váha balení | 0.90 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |