nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
KEEL TOYS Keeleco Sova 18 cm
KEEL TOYS Keeleco Sova 18 cm
Objevte kouzlo plyšových hraček KEEL TOYS, které přinášejí radost a bezpečí do dětských pokojů. Plyšová sova Keeleco o velikosti 18 cm je vyrobena z kvalitních materiálů, které splňují náročné požadavky rodičů i dětí. Tato měkká hračka se stane nejen věrným společníkem při hrách, ale také dekorativním prvkem dětského světa. Vyberte si ze tří druhů sovy a dopřejte svému dítěti pohodlí a zábavu v jednom. Díky pečlivému zpracování je vhodná pro děti od 3 let, které si zaslouží jen to nejlepší.
Věk: 3+
Rozměry balení: 15 x 21 x 15 cm
Hmotnost balení: 0.125 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |