nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
KEEL TOYS Keeleco Medvěd Harry 45 cm
KEEL TOYS Keeleco Medvěd Harry 45 cm
Plyšový medvěd Harry od značky KEEL TOYS je ideálním společníkem pro všechny děti, které milují měkké a kvalitní hračky. S výškou 45 cm nabízí příjemný dotek a pohodlí při objímání i hraní. Tento medvěd vyniká nejen svým vzhledem, ale také funkčností a použitými materiály, které splňují náročné požadavky rodičů i dětí. Vyberte si ze dvou druhů tohoto roztomilého plyšáka a dopřejte svým nejmenším radost, která potrvá dlouhé hodiny. Díky své velikosti je Harry skvělým parťákem na cesty i do dětského pokoje.
Věk: 3+
Rozměry balení: 30 x 21 x 45 cm
Hmotnost balení: 0.875 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 45.00 cm |
| Délka balení | 30.00 cm |
| Váha balení | 0.88 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |