nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
KEEL SF3071 Voňavé plyšové cupcaky 16 cm myška
KEEL SF3071 Voňavé plyšové cupcaky 16 cm myška
Objevte svět zábavy s KEEL SF3071 Voňavými plyšovými cupcaky o velikosti 16 cm. Tyto kvalitní plyšové hračky jsou navrženy tak, aby potěšily děti i rodiče svým vzhledem, funkčností a materiálem. Ideální pro malé děti od 3 let, které si rády hrají s měkkými a voňavými plyšáky. Hračky jsou vyrobeny z materiálu, který splňuje požadavky na bezpečnost a pohodlí. Vhodné pro každodenní hraní a jako krásný dárek. Věk: 3+, Materiál: Ostatní, DPH: 21%.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 12.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |