nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
KEEL SE3065 Zvířatka růžové 14 cm ježek
KEEL SE3065 Zvířatka růžové 14 cm ježek
Objevte kouzlo měkkých plyšových zvířátek KEEL SE3065, která přinášejí radost a bezpečí do dětských her. Tyto růžové plyšové kamarády o velikosti 14 cm si děti zamilují nejen pro jejich hebkost, ale také pro pečlivé zpracování a použití kvalitních materiálů, které splňují náročné požadavky rodičů. Čtyři rozmanité druhy zvířátek rozvíjejí fantazii i smyslové vnímání nejmenších a jsou ideálním společníkem na doma i na cesty. Umožněte svým dětem prožívat příběhy plné něhy a dobrodružství s těmito roztomilými plyšáky, které se stanou nerozlučnými kamarády každého malého průzkumníka světa.
Věk: 3+
Rozměry balení: 15 x 14 x 15 cm
Hmotnost balení: 0.097 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
| materiál | Plyš |