nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
KEEL SE3058 Beran 25 cm hnědý
KEEL SE3058 Beran 25 cm hnědý
Vydejte se na dobrodružství s plyšovým beranem KEEL SE3058, který svou měkkostí a kvalitním provedením okouzlí nejen děti, ale i rodiče. Tento plyšák o výšce 25 cm je vyroben z pečlivě vybraných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a příjemný dotek. Nabízí dvě varianty designu, takže si můžete vybrat svého oblíbeného kamaráda. Díky svému realistickému vzhledu přináší do dětského světa kousek přírody a podporuje fantazii i hravost. Připravte se na spoustu objetí a společných chvilek plných radosti!
Věk: 3+
Šířka balení (cm): 20
Výška balení (cm): 25
Délka balení (cm): 18
Hmotnost balení (kg): 0.22
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.22 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |