KEEL SE2279 Keeleco Dinosaurus 12 cm - 4 druhy
KEEL SE2279 Keeleco Dinosaurus 12 cm - 4 druhy
Objevte svět pravěku s kvalitními plyšovými dinosaury značky KEEL, kteří jsou navrženi tak, aby potěšili nejen děti, ale i jejich rodiče. Tyto měkké a příjemné hračky o velikosti 12 cm představují čtyři různé druhy dinosaurů, které mohou doprovázet vaše ratolesti při hrách i odpočinku. Díky pečlivému výběru materiálů a preciznímu zpracování odpovídají nejvyšším nárokům na bezpečnost a trvanlivost. Vytvořte dětem prostředí plné fantazie a dobrodružství, kde se mohou učit o fascinujícím světě prehistorických tvorů přímo doma.
Věk: 3+
Šířka balení: 8 cm
Výška balení: 15 cm
Délka balení: 14 cm
Hmotnost balení: 0.071 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.07 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |