nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Kamion na dálkové ovládání
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Kamion na dálkové ovládání
Ovládej nákladní auto dálkovým ovládáním v podobě stylového "magiče".
- Ovladač v designu přenosného radiomagnetofonu.
- Auto jezdí dopředu, dozadu, vlevo a vpravo.
- Světelné efekty.
Auto obsahuje na spodní straně páčku jemného vyladění pohybu. Jestliže se auto při jízdě vpřed vychyluje na jednu stranu, je možné touto páčkou směr seřídit.
Věk: 6+
Materiál: plast
Baterie auto: 2 x 1,5 V AA (nejsou součástí balení)
Baterie ovladač: 2 x 1,5 V AA (nejsou součástí balení)
Měřítko: 1:64
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.5 cm |
| Výška balení | 19 cm |
| Délka balení | 6.5 cm |
| Váha balení | 0.53 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 4 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |