Just Play Minnie Mouse zpívající plyšák v lesklých šatičkách 30 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Just Play Minnie Mouse zpívající plyšák v lesklých šatičkách 30 cm
Zábavná plyšová Minnie Mouse umožní holčičkám zpívat spolu s myškou celé hodiny!
Stiskněte Minnie ruku a zazpívejte si s ní píseň z Minnie's Bow-Toons! Minnie Mouse je vysoká 30 cm a má na sobě rozkošné lesklé růžové šaty!
Tato plyšová zábavná kamarádka je vyrobena z měkkých materiálů a je ideální pro každou fanynku myšky Minnie.
Malé slečny si mohou Minnie Mouse vzít sebou, ať jdou kamkoli!
Věk: 3+
Materiál: plast
Baterie: 2 x AAA 1,5V (součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 32.00 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.32 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Výška plyšáka | 30 cm |