nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
John toys Sada líčení Isabella se štětcem
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
John toys Sada líčení Isabella se štětcem
Praktická sada pro malé parádnice vhodná na cesty nebo do tvého pokojíčku. Staň se princeznou nebo hvězdou karnevalového plesu.
Obsahuje: dva mini laky na nehty, lesk na rty a 4× stíny se štětcem.
Líčidla jsou dermatologicky testovány a zdravotně nezávadné.
Věk: 5+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 4.00 cm |
| Délka balení | 16.00 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |