nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Jiří Models Moje první úkoly Sčítání a odčítání
Jiří Models Moje první úkoly Sčítání a odčítání
Jiří Models – Moje první úkoly: Sčítání a odčítání
Edukační sada obsahuje 20 oboustranných stíratelných kartiček zaměřených na procvičování základních početních operací – sčítání a odčítání.
Součástí balení je černý stíratelný fix a praktické uzavíratelné pouzdro.
Produkt je vhodný pro děti mladšího školního věku k systematickému upevnění a rozvoji matematických dovedností.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |