nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Jiří Models Disney kreativní krabička Soy Luna
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Jiří Models Disney kreativní krabička Soy Luna
Jiří Models Disney kreativní krabička Soy Luna
Máte doma nadanou malířku? Pro ní doporučujeme tento set pastelek a dalšího vybavení v praktickém plechovém penálu. Sada obsahuje 7 barevných pastelek, 3 fixy, blok, 8 obrázků k vybarvení, tužku, gumu, propisku, ořezávátko a plechový penál v oblíbených motivech.
Rozvíjí dětskou fantazii a přispívá k rozvoji dítěte. Hezký dárek pro samostanou tvořivost i společnou aktivitu s dětmi.
Věk: 4+
Hmotnost: 260 g
Rozměry: 11 x 9,3 x 24,2 cm
| Délka (cm) | 11 cm |
| Šířka (cm) | 9 cm |
| Výška (cm) | 24 cm |
| Vhodné | od 4 let |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Holka |
| materiál | Dřevo |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |