nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Jiri Models Cars Double bloky Blesk McQueen a Jackson Storm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Jiri Models Cars Double bloky Blesk McQueen a Jackson Storm
Jiri Models Cars Double bloky Blesk McQueen a Jackson Storm
Stylový set dvou bloků inspirovaných hlavními hrdiny oblíbeného filmu Auta. Rozvíjej svoji kreativitu a tvoř co tě napadne.
- velký blok je řádkový
- malý blok je prázdný
Věk: 3+
Materiál: papír
Počet listů: 120 (dohromady)
Rozměry menšího bločku: 14 x 15 cm
Rozměry většího bločku: 15 x 21,5 cm
Rozměry balení: 2,5 x 15,5 x 23 cm
Země původ: ČR
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Země původu | ČR |
| Výška balení | 23 cm |
| Délka balení | 2.5 cm |
| Šířka balení | 15.5 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |