ITeddy - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
EPE EP00987_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

ITeddy - Poškozený obal

ITeddy - Poškozený obal

Sleduj videa, uč se a hraj si! S iTeddym si užiješ spoustu zábavy! Můžeš si s ním hrát jako s plyšovou hračkou, nebo sledovat pohádky, prohlížet si fotky, poslouchat hudbu nebo hrát interaktivní hry. Připoj se na www.iteddy.com a stáhni si další další kopec zábavy!

iTeddy - tvůj první MP4 přehrávač
Připoj iTeddyho prostřednictvím USB kabel k počítači nebo notebooku, zaregistruj jeho originální uživatelské číslo a stáhni si software, který ti umožní sledování filmů a prohlížení fotek. Na těchto webových stránkách si můžeš také stahovat obrázky, filmy, melodie a hry, které tam pro tebe iTeddy připravil a bude tam postupně dodávat nové a nové. Máš nějakou oblíbenou pohádku nebo seriál? Nahraj si je do iTeddy hrací konzole. Máš nějaké zajímavé fotografie z prázdnin? Udělej si své vlastní foto album a ukaž ho svým přátelům.

MP4 přehrávač se nabíjí prostřednictvím USB kabelu přímo z počítače. Za pomoci SD karty můžeš rozšířit paměť až na 2GB. Hrací konzole je vyjímatelná a má praktický klip na opasek. Použij sluchátka a poslouchej svou oblíbenou muziku třeba při cestě do školy.

Věk: 5+
Rozměry: 31 x 23,5 x 19cm

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

 

Rozměr (cm) 31 x 23,5 x 19 cm
Vhodné od 5 let
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky

Dotaz k produktu