nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Intex Nafukovací LED kostka 23x23x22cm
Intex Nafukovací LED kostka 23x23x22cm
Intex Nafukovací LED kostka 23 × 23 × 22 cm je plovoucí dekorativní světlo s možností volby 2 režimů – stálá barva nebo plynulé střídání čtyř barev.
Je vyrobena z kvalitního vinylu a díky kompaktním rozměrům je vhodná k použití v bazénu, na zahradě či v interiéru.
Součástí balení je také opravná záplata pro dlouhodobé používání.
| Váha balení | 0.28 kg |
| Šířka balení | 20 cm |
| Délka balení | 18 cm |
| Výška balení | 4 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |