nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Intex 64484 Nafukovací postel vyvýšená Premaire s vestavěnou elektrickou pumpou
Intex 64484 Nafukovací postel vyvýšená Premaire s vestavěnou elektrickou pumpou
Objevte pohodlí a praktičnost nafukovací postele PREMAIRE velikosti full, která je vybavena vestavěnou elektrickou pumpou pro snadné a rychlé nafouknutí. Díky dvojitým postranicím a pevnému dnu poskytuje tato vyvýšená postel nejen stabilitu, ale i komfort jako v opravdové posteli.
Postel je ideální pro hosty, kempování nebo do malých bytů, kde se prostor musí šetřit. Navíc její robustní konstrukce zaručuje dlouhodobé užívání bez kompromisů na kvalitě spánku. Už žádné komplikace s pumpováním – vestavěná pumpa vše zvládne za vás během chvilky.
Věk: 18+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 let |
| Šířka balení | 54.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 41.00 cm |
| Váha balení | 7.82 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Starší (16+), Dospělí |