nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Intex 58849 Nafukovací skluzavka do bazénu 333 x 206 x 117 cm
Intex 58849 Nafukovací skluzavka do bazénu 333 x 206 x 117 cm
Vodní skluzavka se sprchou o velikosti 3,33 x 2,06 x 1,17 m.
- 5 vzduchových komor
- 6 pevných držadel
- možnost připojení zahradní hadice
Věk: 6+
Nosnost: 80 kg
Rozměry: 333 x 206 x 117 cm
| Délka (cm) | 33 cm |
| Šířka (cm) | 206 cm |
| Výška (cm) | 117 cm |
| Vhodné | od 6 let |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Váha balení | 17 kg |
| Šířka balení | 48 cm |
| Délka balení | 27 cm |
| Výška balení | 56 cm |