nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Intex 58738 Nafukovací lehátko ve tvaru bubble tea Boba Buddy
Intex 58738 Nafukovací lehátko ve tvaru bubble tea Boba Buddy
Užijte si letní dny s originálním nafukovacím lehátkem ve tvaru oblíbeného bubble tea Boba Buddy. Tento barevný průhledný design nejenže přitáhne pozornost, ale také nabízí pohodlný relax u vody, na bazénu či na zahradě.
Lehátko je vyrobeno z kvalitního materiálu a díky svému unikátnímu vzhledu se stane hitem každé letní party nebo rodinného odpočinku. Přeneste atmosféru oblíbeného nápoje přímo k vám a nechte se unášet vlnami pohody a zábavy.
Věk: 18+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 let |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 1.62 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Starší (16+), Dospělí |