nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Intex 57440 Bazén dětský s rozstřikováním Velryba
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Intex 57440 Bazén dětský s rozstřikováním Velryba
Kde jinde trávit horké dny než v bazénu Intex ve tvaru velryby se sprchou.
Výška stěny bazénku – 18 cm
Lepící štítek na případnu opravu je součástí balení
Věk: 2+
Objedm: 200 L
Rozměry: 201 x 196 x 91
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 2.97 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |