Intex 55655 Plavecká sada Master Class zelené
Intex 55655 Plavecká sada Master Class zelené
Praktická sada pro malé milovníky potápění. Součástí jsou brýle, šnorchl a ploutve.
Šnorchl - Komfortní náustek.
Plavecká maska - Bezpečné polykarbonátové čočky. Rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji Ochrana proti ultrafialovému záření a proti zamlžování.
Ploutve - universální, lze nastavit na různou velikost nohy.
Věk: 8+.
Materiál: plast
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 53.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.76 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let) |