Intex 28620 Vysavač ruční
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Intex 28620 Vysavač ruční
Intex 28620 Vysavač ruční
Ruční vysavač je kompatibilní s Intex Pure Spa a nadzemními bazény. Udržujte pomocí tohoto vysavače svůj bazén křišťálově čistý. Vysávejte s ním nečistoty z nadzemních bazénů. Poskytuje vysoký sací výkon, obsahuje dvě výměnné hlavice.
Nabíjení je velmi pohodlné, přes USB kabel. Lehká, teleskopická tyč pro snadnou manipulace.
- Dobíjecí Ni-MH baterie - 50 min. na jedno nabití.
- Funkce automatického vypnutí - vysavač se vypne v případě podtlaku, pokud není ponořený ve vodě.
- 2,39 m dlouhá hliníková teleskopická tyč.
- Zástrčka není součástí.
Rozměr balení: 100 x 17 x 17 cm
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 37.00 cm |
| Délka balení | 102.00 cm |
| Váha balení | 2.85 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Věk | Starší (16+) |
| Vhodné | od 18 let |